1 hodnocení

CHILLI MAGA Dárkový set

Vše na co budeš mít chuť v 1 krabici.

Bez éček a umělých barviv. Hmotnost obsahu 1 skleničky 60 g.

Skladem
Kód: 2139
Značka: CHILLIMAGA
1 200 Kč
Grilům opravdu rozumíme
Grilům opravdu rozumíme
Jsme profesionálové ve svém oboru
OFYR
OFYR
Oficiální prodejce grilů OFYR
3
SHOWROOM
Černokostelecká 774/49 Říčany u Prahy, Papírenská 30 Želechovice Zlín
4
Doručení zdarma
Dnes objednáte, zítra máte doma

5 důvodů, proč zahořet láskou pro ChilliMagu

BEZ
ÉČEK

VYROBENO
VLASTNÍMA RUKAMA

NENÍ TO JEN
O CHILLI

PRO VEGANY
I MASOŽRAVCE

VLASTNÍ
DOMÁCÍ RECEPTY

  • 12 degustačních skleniček
  • Dárková krabička, z které přechází zrak
  • Rozvášněte se na Valentýna!

My víme, rozhodnout se, kterou omáčku vzít jako dárek, je někdy dost vyčerpávající. Nejraději všechny! Tak nepřemýšlej co dát milému na Valentýna, svátek zamilovaných, když tě za tento opravdu originální dárek čeká odměna? Připravili jsme přenádhernou a praktickou dárkovou krabičku s 12 degustačními omáčkami. Najdeš tam prakticky každou, kterou momentálně vyrábíme. S tímto dárkem rozplačeš i tvého tvrďáka!

Naše zkušenost: Na narozkách budeš s takovouto krabičkou za frajera. Zvlášť před Vánoci můžeš obdarovat celou chilližroutskou rodinu a nemusíš složitě vybírat jakou omáčku jim dát. Jsou tam téměř všechny naše omáčky, krabička ve tvaru přenosného kufříku je krásná a vtipná, překvapení bude zaručeno! Video budiž důkazem:

K čemu si to dám?

S tímto balíčkem si můžeš vytunit každé jídlo, od sladkého po smažené. K jednotlivým omáčkám najdeš tipy v našich receptech anebo v popisu pod samotnými omáčkami

Balíček obsahuje (složení v odkazu): Višňový džem s chilli, Pomerančovou chilli marmeládu, Chilli hořčici, Medovou chilli hořčici, Cibulovou chilli omáčku, Moravskou salsu, Harissu, Povidlovou chilli omáčku, Mangovou chilli omáčku, Chilli kečup, BBQ omáčku a Chilli pyré

Skladování, spotřeba a trvanlivost

Chilli omáčky mají rády chlad a temno a budou ti vděčné, když si na nich po otevření smlsneš do 14 dnů, to ti garantujeme na etiketě. Když se ale k nim budeš hezky chovat (používat vždy čistou lžičku a neolizovat pokapané okraje!), protože jsou bez konzervantů zranitelné, tak ti v ledničce vydrží i několik měsíců, ovšem rychlá spotřeba je jistota. Trvanlivost je na etiketě, ale neboj, před otevřením bude určitě x-měsíců, ne-li rok.

Bez éček a umělých barviv. Hmotnost obsahu 1 skleničky 60 g.

Výrobce: ChilliMaga s.r.o., 

Dárkový set

Zpět do obchodu