Blog

The Bastard

Jsou dvě věci, které byste o THE BASTARD opravdu měli vědět. Za prvé jsou to Holanďané a za druhé jsou posedlí venkovním vařením. 
Bastard se zrodil z lásky k autentickému vkusu a holandskému designu, což znamená, že se snaží dodávat ty nejlepší materiály.
Nyní je čas vytvořit dokonalé BBQ momenty!

Jsme nadšení , že jsme se stali partnery The Bastard a že jejich výrobky najdete i u nás !


 
OFYR - umění venkovního grilování

OFYR jako umění venkovního grilování !

To je láska ....láska ke grilování , umění užít si atmosféru živého ohně a spojení s tím co lidé od pradávna spojuje ... lahodné jídlo! Grily OFYR jsou navrženy tak, že se hodí do každého prostředí a to i tehdy, když se zrovna nepoužívá. OFYR je ideální venkovní kuchyně do každé zahrady, cateringové společnosti , nebo jen tak jako solitér aby sdružoval lidi kolem  a sálal teplo. Přináší zcela nový druh zábavy pro domácnosti , firmy , hotely a restaurace. Každý si najde to své kouzlo, čím jej OFYR osloví.

Objevte celou kolekci OFYR. S více než 130 produkty Vám nabízí kompletní zážitek z vaření venku.

 

FORGED - dokonale ostré nože z japonské oceli

Značka Forged představuje unikátní kolekci ručně kovaných nožů s tepanou čepelí. Jejich odolnost, spolehlivost a krásné dřevěné balení dělají z nožů Forged perfektní dárek pro každého kuchaře. Výroba kovaného nože zabere spoustu času, energie a trpělivosti : nože se ručně kují, tvarují, kalí, brousí, leští, myjí a pečlivě balí.

 

3 položek celkem
Zpět do obchodu