Neohodnoceno

FIERY ROCK

Luxusní vzhled pravého kamene s reálným ohněm Vám vykouzlí tu nejpříjemnější atmosféru na každé zahradě, balkóně nebo zimní zahradě.

Skladem
Kód: 1800
Značka: Elementi
43 155 Kč
Kategorie: Stoly s ohništěm
Grilům opravdu rozumíme
Grilům opravdu rozumíme
Jsme profesionálové ve svém oboru
OFYR
OFYR
Oficiální prodejce grilů OFYR
3
SHOWROOM
Černokostelecká 774/49 Říčany u Prahy, Papírenská 30 Želechovice Zlín
4
Doručení zdarma
Dnes objednáte, zítra máte doma

Dokonalý vzhled přírodní žuly v kombinaci s reálným ohněm Vám zpříjemní každý večer na terase s rodinou či přáteli. Stůl s plynovým topeništěm se snaží skloubit všechny výhody do jednoho celku. Dokáže nahradit nejen sálavý ohřívač ale zároveň je to designový terasový stůl do exteriéru, který je připraven prohřát a rozzářit venkovní prostor lusknutím prstů.

Stůl je dokonce možnost zakoupením Sady na předělávku na Zemní plyn připojit na rozvod plynu u Vás doma. V takové kombinaci už Vás nikdy nezaskočí prázdná plynová láhev a teplo bude po ruce 365 dní v roce bez nutnosti jít do obchodu. Navíc ještě ušetříte na nižší ceně zěmního plynu.

Všechny naše stoly jsou ručně vyrobeny z lehkého betonu vyztuženého skelnými vlákny, takzvaný GRC (Glassfibre Reinforced Concrete). Jedná se o vysoce pevný kvalitní materiál, který se v exteriéru nepoškozuje a je odolný UV záření a povětrnostním vlivům. Je vytvořen tak, aby odolal i těm nejtěžším povětrnostním podmínkám a samozřejmě plně certifikované u nás doma a ve světě

Vlastnosti:
Rozměry:         126 x 106 x 43 cm
Váha:                77kg
Typ plynu:        Propan, Propan / Butan
Výkon:              13,2kW
Láhev v stole? ne
Spotřeba:         800-900g / hodinu

Obsah balení:
Lávový kámen na překrytí ohniska
Ochranný obal na překrytí stolu
Regulátor plynu a 3m přívodní hadice
AAA baterie zapalování
Návod k obsluze

Všechny naše stoly se prodávají smontované, stačí vysypat lávový kámen do ohniska, připojit plynový regulátor k láhvi a vše je hotovo

FIRE ROCK

Zpět do obchodu