Neohodnoceno

The Bastard Compact High Level Stand

Vyvýšený stojan pro Bastard Compact

Skladem
Kód: 2109
Značka: The Bastard
3 749 Kč
Kategorie: Příslušenství
Grilům opravdu rozumíme
Grilům opravdu rozumíme
Jsme profesionálové ve svém oboru
OFYR
OFYR
Oficiální prodejce grilů OFYR
3
SHOWROOM
Černokostelecká 476/45 Říčany u Prahy, Papírenská 30 Želechovice Zlín
4
Doručení zdarma
Dnes objednáte, zítra máte doma

Popis

The Bastard Compact High Level Stand

Chceš mít grilování na vyšší úrovni? The Bastard Compact High Level Stand je tím, co potřebuješ! Tento skvělý stojan je navržen tak, aby se perfektně hodil ke grilu The Bastard Compact a zvýšil tak pohodlí a komfort při přípravě pokrmů.

S The Bastard Compact High Level Stand nemusíš ohýbat záda při grilování. Jeho ergonomický design ti umožní grilovat ve vzpřímené poloze, což je pro tvé zdraví a pohodu velmi důležité. Ať už jsi profesionální kuchař nebo nadšený grilovač, tento stojan ti usnadní práci a umožní ti dosáhnout dokonalých výsledků.

Technické parametry:

  • Materiál: ocel
  • Váha: 10 kg
  • Rozměry: 75 x 45 x 90 cm

The Bastard Compact High Level Stand je vyroben z kvalitní oceli, která je odolná vůči vysokým teplotám a povětrnostním podmínkám. Díky tomu můžeš být jistý, že tě tento stojan bude dlouho sloužit a bude ti věrný partner při grilování.

S nastavitelnou výškou a stabilní konstrukcí ti The Bastard Compact High Level Stand poskytne pevný základ, na kterém můžeš svůj gril bezpečně umístit. Už se nemusíš starat o to, že by gril mohl být nestabilní nebo se převrátit. S tímto stojanem budeš mít jistotu, že tvůj gril bude stát pevně a bude připraven na všechny grilovací výzvy.

 

Zpět do obchodu