1 hodnocení

The Bastard Meat Flipper

Obracečka pro grily The Bastard

Skladem
Kód: 1873
499 Kč
Kategorie: Příslušenství
Grilům opravdu rozumíme
Grilům opravdu rozumíme
Jsme profesionálové ve svém oboru
OFYR
OFYR
Oficiální prodejce grilů OFYR
3
SHOWROOM
Černokostelecká 774/49 Říčany u Prahy, Papírenská 30 Želechovice Zlín
4
Doručení zdarma
Dnes objednáte, zítra máte doma

Popis

The Bastard Meat Flipper - Odlehčený a výkonný pomocník při grilování

Rozhodli jste se prozkoumat svět grilování a hledáte dokonalý předmět, který vám usnadní otočení masa na grilu? The Bastard Meat Flipper je právě tím, co potřebujete! Tento odlehčený, avšak výkonný pomocník vám umožní grilovat maso bez námahy a s dokonalou kontrolou.

Jednoduché a bezproblémové otočení masa

S The Bastard Meat Flipperem můžete snadno a bezpečně otočit maso na grilu. Jeho ergonomický tvar a dlouhá rukojeť poskytují vynikající manipulaci, což zaručuje, že maso se otočí přesně tak, jak chcete. Už nikdy nebudete muset používat nůž nebo vidličku, které by mohly poškodit maso a ztrácet jeho šťavnatost.

Vynikající kvalita a odolnost

The Bastard Meat Flipper je vyroben z vysoce kvalitního nerezového oceli, která je odolná vůči teplu a korozivním látkám. Díky tomu můžete s jistotou používat tento předmět při grilování v různých podmínkách a po mnoho let. Navíc, díky povrchové úpravě je snadno čistitelný a udržovatelný.

Všestrannost a univerzálnost

The Bastard Meat Flipper není určen jen pro grilování masa. Jeho univerzální design vám umožňuje použít ho také při přípravě jiných pokrmů, jako jsou hamburgery, ryby, zelenina a mnoho dalšího. S tímto nástrojem budete mít v kuchyni nezbytný pomocník, který vám usnadní každodenní vaření.

Technické parametry:

  • Materiál: Nerezová ocel
  • Délka: 30 cm
  • Šířka: 9 cm
  • Výška: 3 cm
  • Hmotnost: 200 g

Přidejte The Bastard Meat Flipper do své sbírky grilovacích a kuchyňských potřeb a získejte spolehlivého a výkonného pomocníka, který vám usnadní grilování a přípravu pokrmů. Zažijte dokonalou kontrolu a zlepšete své grilovací dovednosti s tímto skvělým produktem.

 

Zpět do obchodu