Neohodnoceno

100% přírodní dřevěné uhlí 9KG

Každé vaření začíná správným palivem. Naše 100% přírodní uhlí se značkou kvality FSC je přesně to, co potřebujete. Toto dřevěné uhlí Big Green Egg pochází z bukového a habrového dřeva. Má extrémně dlouhou dobu hoření. Pro extra nádech uzení přidejte do dřevěného uhlí Big Green Egg udící dřevěné štěpky nebo špalíky, podle své chuti.
Skladem
Kód: 1028
Značka: BGE
799 Kč
Kategorie: Big Green Egg
Grilům opravdu rozumíme
Grilům opravdu rozumíme
Jsme profesionálové ve svém oboru
OFYR
OFYR
Oficiální prodejce grilů OFYR
3
SHOWROOM
Černokostelecká 774/49 Říčany u Prahy, Papírenská 30 Želechovice Zlín
4
Doručení zdarma
Dnes objednáte, zítra máte doma

BIG GREEN EGG DŘEVĚNÉ UHLÍ: VYBERTE SI SVOU PŘÍCHUŤ

Klíčem k úspěchu chutného pokrmu a základem pro vaše vaření je používání uhlí nejvyšší kvality. Zatímco výsledek částečně závisí na typu použitého uhlí, jedna věc je jistá: chuť surovin připravovaných na dřevě je bezkonkurenční.

Dřevěné uhlí Big Green Egg je certifikováno FSC, 100% přírodní uhlí a pochází z bukového a habrového dřeva. Tento druh dřeva zajišťuje neutrální základ, takže pro každé nové vaření si můžete vytvořit vlastní ideální chuťovou směs. To může zahrnovat extra uzenou příchuť: nádech hickory, třešní, jablek nebo pekanových ořechů. Přidání Big Green Egg udících štěpek nebo špalíků znamená jakoukoli příchuť, kterou si vyberete. Na stůl pak vždy položíte ohromující jídlo.

100% přírodní uhlí (bez chemických přísad, vůní a látek) se v Evropě vyrábí ze zbytků dřeva nebo ze stromů speciálně pěstovaných v udržitelně obhospodařovaných lesích. Místo každého spadeného stromu je zasazen strom nový. Mimořádně velké kusy uhlí hoří pomalu, nevytvářejí zbytečný kouř a – na rozdíl od mnoha jiných druhů dřevěného uhlí – zůstává pozoruhodně málo popela. Toto čisté tvrdé dřevo má extrémně dlouhou dobu hoření, což je skvělé hlavně pro pomalé pečení větších kusů masa.

Zpět do obchodu