Neohodnoceno

Stůl z eukalyptového dřeva L

Tento ručně vyrobený stůl z masivního dřeva Big Green Egg pro modely Large nebo XLarge je vyroben z prken z eukalyptového dřeva a poskytuje spolehlivou základnu pro vaše EGG, včetně pracovní plochy a úložného prostoru.

Přesunout tento kuchyňský ostrůvek není těžké. 

Skladem
Kód: 2019
26 899 Kč
Kategorie: STOLY A STOJANY
Grilům opravdu rozumíme
Grilům opravdu rozumíme
Jsme profesionálové ve svém oboru
OFYR
OFYR
Oficiální prodejce grilů OFYR
3
SHOWROOM
Černokostelecká 774/49 Říčany u Prahy, Papírenská 30 Želechovice Zlín
4
Doručení zdarma
Dnes objednáte, zítra máte doma

Máte rádi přírodní styl a hledáte krásný stůl pro Big Green Egg, který bude odpovídat vašemu vkusu? Stůl z eukalyptového dřeva je jedinečný svou přirozenou strukturou a vzorem dřeva se zvláštními odstíny barev. Stůl je vyrobený ručně z masivních prken z eukalyptového tvrdého dřeva. Stůl z eukalyptového dřeva promění Big Green Egg na kompletní venkovní kuchyň s dostatkem prostoru pro příslušenství a nádobí. EGG vždy umístěte do podstavce pro EGG ve stole, aby byla zajištěna dostatečná cirkulace vzduchu. Součástí stolu není EGG, podstavec pod EGG ve stole ani sada koleček (2 ks).

Dřevěný stůl Big Green Egg dodá vaší venkovní kuchyni hřejivý vzhled a každý se zde bude cítit jako doma. Je ideální na zahradu nebo terasu. Stane se středem pozornosti, dění a skvělým místem pro vytváření vzpomínek a trávení večerů u společného jídla a pití. Tento ručně vyrobený stůl z masivního dřeva Big Green Egg pro modely Large nebo XLarge je vyroben z prken z eukalyptového dřeva a poskytuje spolehlivou základnu pro vaše EGG, včetně pracovní plochy a úložného prostoru. Přesunout tento kuchyňský ostrůvek není těžké. Se čtyřmi robustními kolečky můžete snadno a bezpečně přesunout stůl včetně Big Green Egg na pěkné místo na slunci.

Rozměr (Š × V × H) 150 × 80 × 60 cm
Rozměry balení (Š × V × H) 82 × 20 × 160 cm
Sada koleček (2 ks) není součástí stolu
Podstavec pod EGG není součástí stolu

Zpět do obchodu