Neohodnoceno

FORGED SEBRA- 3dílná sada nožů

Luxusní 3dílná sada nožů z japonské oceli, ručně kovaná. Dodávaná v luxusní dřevěné dárkové krabičce. Řada Sebra se vyznačuje typem rukojeti z tmavého dřeva označovaného jako nepravý mosambický eben.

Skladem
Kód: 1821
Značka: FORGED
4 399 Kč
Kategorie: Nože FORGED SEBRA
Grilům opravdu rozumíme
Grilům opravdu rozumíme
Jsme profesionálové ve svém oboru
OFYR
OFYR
Oficiální prodejce grilů OFYR
3
SHOWROOM
Černokostelecká 774/49 Říčany u Prahy, Papírenská 30 Želechovice Zlín
4
Doručení zdarma
Dnes objednáte, zítra máte doma

Kuchařský nůž, japonský nůž na zeleninu a univerzální nůž jsou součástí série SEBRA a charakterizuje je v rámci značky FORGED zejména odlišný typ tmavého dřeva, zvolený pro výrobu rukojetí. Toto krásné africké tmavé dřevo je známé jako Dalbergia melanoxylon, neboli grenadill či nepravý mosambický eben. Africkým překladem je to SEBRA. A proto nese tento název.

Tmavá dřevěná rukojeť působí teple a společně s malým červeným detailem u přechodu k ostří navíc elegantně. Jinými slovy s řadou Sebra získáte robustní a pozoruhodně stylovou řadu nožů, které ozdobí vaši kuchyň.

Nezapomeňme , že ručně kované nože Forged jsou mistrovskými řemeslnými výrobky, které budou vašimi společníky mnoho let. 

Jejich výroba je založena na dlouhé tradici, a stojí za to se o ně správně starat: Nože FORGED proto nikdy nemyjte v myčce, umývejte je pouze teplou vodou a jemným čistícím prostředkem. Bezprostředně nato je osušte.

 

Sada nožů obsahuje:

- 1ks kuchařský nůž 20,5cm

- 1ks japonský nůž na zeleninu 17,5cm

- 1ks univerzální nůž 12,5cm

Materiál : 

- japonská ocel

- tvrdost 58 Rockwell

- tloušťka čepele 2mm

- úhel broušení 18

Zpět do obchodu